Luxe en ruime woning met 5 slaapkamers te huur aan de Eikenbos 14 in Bladel
Ben je op zoek naar een comfortabele en ruime woning voor een tijdelijke periode?
Aan de rustige en groene Eikenbos in Bladel bieden wij deze prachtige woning te huur aan voor een periode van 6 maanden (13 oktober t/m 6 april). De woning beschikt over veel leefruimte, moderne voorzieningen en een ideale ligging ten opzichte van Bladel, Eindhoven, Tilburg en België.
De woning beschikt over maar liefst 5 slaapkamers, waardoor deze uitstekend geschikt is voor een gezin, expats, werknemers of iedereen die tijdelijk behoefte heeft aan een ruime en comfortabele woonplek.
De ruime woonkamer vormt het hart van de woning en biedt volop mogelijkheden voor een gezellige zithoek en een grote eettafel. Aangrenzend bevindt zich een praktische kantoorruimte, ideaal voor thuiswerken.
De moderne keuken is volledig uitgerust met onder andere een vaatwasser, oven en kookeiland, waardoor koken en samen genieten centraal staan.
Op de eerste verdieping bevindt zich een royale badkamer met een luxe uitstraling. De badkamer is voorzien van een inloopdouche en een ligbad, waardoor je heerlijk kunt ontspannen na een lange dag.
De woning beschikt daarnaast over een ruime kelder met veel extra mogelijkheden. Hier bevindt zich een groot washokmet voldoende ruimte voor opslag en huishoudelijke voorzieningen.
Daarnaast is er een grote multifunctionele ruimte ingericht als bioscoop- en fitnessruimte. Een ideale plek voor ontspanning, sport en entertainment.
Buiten geniet je van een grote tuin van maar liefst 252 m², waar je in alle rust kunt ontspannen, dineren of genieten van het groen.
Tevens beschikt de woning over een ruime garage van circa 33 m², geschikt voor parkeren, opslag of hobbygebruik.
Ligging
De woning ligt op een aantrekkelijke locatie in Bladel met alle belangrijke voorzieningen binnen handbereik:
Centrum Bladel: ca. 5 minuten loopafstand
Supermarkt: ca. 5 minuten loopafstand
ASML: ca. 20 minuten
Centrum Eindhoven: ca. 30 minuten
Centrum Tilburg: ca. 30 minuten
België: ca. 20 minuten
Eindhoven Airport: ca. 30 minuten
Kempen natuurgebied: ca. 20 minuten
De combinatie van ruimte, comfort, luxe voorzieningen en de gunstige ligging maakt deze woning bijzonder geschikt voor tijdelijke verhuur.
Beschikbaar van oktober tot en met maart voor een periode van 6 maanden.
Lees meerOm niets van ons nieuwe woningaanbod te missen kunt u hier een excellent zoekprofiel aanmaken. U krijgt dan bij iedere nieuwe woning die aan uw wensen voldoet direct een e-mail, zodat u als eerste kunt reageren en de meeste kans op de woning maakt.